5. ročník Valentýnského závodu

Gymnastky a gymnasté rozhodně nezahálejí, ale závodní sezona začala až o tomto víkendu. V neděli 25.2.2018 se do Jaroměře vypravilo 28 závodníků, na klání v dvojboli – kladina (chlapci přeskok) – akrobacie. Nejmladší účastnici závodů je teprve 5 roky a nejstarší 11 let.

Ani tentokrát se Trutnováci nenechali zahanbit a v konkurenci závodníků z Jaroměře, Předměřic a Police do Trutnova dovezli krásných 5 medailí, z toho 2 zlaté, 1 stříbrnou a 2 bronzové. Bohužel jsme získali také několik bramborových medailí, ale hlavně spoustu zážitků a radosti.

Nejlépe se v kategorii 2006 dařilo Barboře Oravcové, která získala zlatou medaile a zároveň pohár jako ablsoutní vítěz celé závodu s nejvyšším počtem bodů.

O druhou zaltou medaili se postarala Pavlína Hellingerová v kategorii 2007, kde se ještě o zisk bronzové medaile zasloužila Natálie Krejčí.

V nejmladší kategorii 2011 se skvěle dařilo Lauře Svítkové, která obsadila bronzovou příčku. Ani chlapci nezaháleli a Antonín David vyhrál stříbrnou medaili.

Bohužel v ostatních kategoriích se závodníkům na medailových pozicích nedařilo, ale rozhodně nebyli zklamaní a těší se na další závody, kde svá umístění určitě vylepší.