Nádherný východ slunce pozorovala devatenácti členná výprava trutnovských gymnastek při cestě na teamgymové závody do Říčan.

Jako první se divákům a hlavně rozhodčím představilo družstvo mladších děvčat ve složení B.Hetešová, N. Sáblíková, A. Coblová, E. Thammová, A. Kovářová, F. Kašparová, A. Škodová a M. Rotterová. Jejich skoky na trampolíně a především přemety a rondaty na akrobacii na rozhodčí rozhodně zapůsobily.  děvčata dostala za své výkony krásné známky a při vyhlášení vítězů se radovala z nádherného 2. místa. S úsměvem na tváři a medailemi na krku si užívala krásný slunečný den, ale také nezapomněla fandit svým kamarádkám.

Družstvo starších děvčat: K. Pávová, M. Krtilová, E. Pírová, K. Petříčková, A. Hanykovicsová, C. Greenford a N. Szavová závodilo odpoledne. Děvčata zahájila své cvičení na akrobacii. Po té následovala trampolína, na které si družstvo za své skoky zasloužilo druhou nejvyšší známku v této kategorii. Celková známka vynesla děvčata na krásné 3. místo. V současné době děvčata předvedla své maximální výkony.

Všem moc gratulujeme a obrovské díky a gratulace patří také trenérkám.

16 clicks
16 clicks