Dnes se otevřely brány nově zrekonstruovaného koupaliště v Trutnově. Vzhledem k počasí, je podle webové kamery zatím bez plavců, avšak v případě že by se sluníčko vynořilo z mraků, může v tuto chvíli uspokojit až 1000 návštěvníků, což je omezení, které určuje vládní nařízení. V případě potřeby je však kapacita koupaliště až 2500 osob.

Celá rekonstrukce si vyžádala téměř 75 milionů korun. Oba bazény jsou vyhřívány na příjemných 25 stupňů celsia, takže i v případě, že je venku tak jako v tuto chvíli jen 17 stupňů, není třeba si odpírat vodní potěšení.

Pokud je Vám plavání málo, můžete vyzkoušet podvodní masážní pololehátko a sedák, masážní trysky, kbelíkový strom, vodní dělo, šplhací síť, vodní číši a další radovánky, jež si pro Vás město Trutnov připravilo.

Rekonstrukce se především vypořádala s problémovým kachličkovým obložením. Nově jsou instalovány bezúdržbové nerezové vany, které jsou nyní při stavbě bazénů standardem.

Na ranní bazén je sice třeba zapomenout, otvírá se totiž až v devět hodin, ale večerní plavbu před osmou hodinou za lidovou cenu 35,- Kč byste si neměli nechat ujít.

Pokud vás bolí záda a minuty strávené před monitorem počítače jsou pro vás utrpením, měli byste minimálně jednou či dvakrát týdně zamířit na trutnovský bazén.

Pokud vás nic nebolí, vyzkoušejte alespoň relaxační tipy na přiloženém videu. Investice do plavání je jednou z těch nejrozumnějších, jaké můžete uskutečnit.