Trutnovské střípky 1

Karel

Pozdě ale přece dorazil na pivo předseda TOP 09

Pro ty, co nemusejí dlouhé politické debaty a netráví čas nalepeni na obrazovky přenosů z parlamentu či senátu, jsem pro vás dnes připravil krátký občasník trutnovských střípků, tentokrát z návštěvy Karla Schwarzenberga v Trutnově.

Předseda TOP 09 pocítil na vlastní kůži, jak je nepříjemná absence dálnice mezi Hradcem a Trutnovem. Nutno přiznat, že smysl pro humor mu tato náročná cesta nevzala. Tento krátký sestřih si neklade za cíl analyzovat průběh debaty s Karlem Schwarzenbergem, nebo snad dokonce agitovat pro kandidáta do senátních voleb. Vypíchl jsem pouze momenty, které nějak vybočují z obvyklé šedi politicko-lidských setkání.

Co tedy uvidíte? Neobvykle štědrého Martina Věcheta, a neopomeneme zaznamenat fakt, že ač už má předseda TOP 09 nějaký ten křížek na krku, stále má o postavičkách na politických kolbištích lepší přehled než popletený redaktor České televize.

Určitě byste si neměli nechat ujít pikantní informace o jednom nejmenovaném ministrovi financí z nejmenované středoevropské země a na samotný závěr se pokusíme spolu s Karlem Schwarzenbergem vyřešit dilema, jak odpovědět na otázku tazateli, který se urputně brání slyšet odpověď

Write a Comment

view all comments

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *