[bsa_pro_ad_space id=7]

Rychlé termíny k ošetření v nově otevřené Ordinaci rehabilitace a fyzioterapie v objektu na Polské 367, u hotelu Patria najdou všichni zájemci o ambulantní rehabilitační péči.

MUDr. Šidáková zde začátkem tohoto roku otevřela ordinaci rehabilitace a fyzioterapie pro pacienty z Trutnova a nejbližšího okolí.

Ordinace se nalézá ve 4. patře s výtahem, v budově bývalé podnikatelské školy na Polské ulici 367, před hotelem Patria. Na místě je možnost parkování a v objektu jsou další lékařská zařízení. Kromě rehabilitace a fyzioterapeutů tu najdete také zubní ordinace.

V objektu je výtah, takže návštěva ordinace je příjemná i pro hůře pohyblivé pacienty.

V ordinaci rehabilitace Polská 367 pracuje rehabilitační lékařka, MUDr. Zuzana Fibichová.
Pacienti kteří v minulosti navštívili ordinaci rehabilitace v Bulharské ulici jsou zde již registrováni a lékař má k dispozici jejich dokumentaci. I nadále je možné se objednávat na vyšetření také do rehabilitační ambulance v Bulharské ulici 61 u náměstí.

Objednávání do našich ordinací je možné online na našem webu www.rehatrutnov.cz. V objednávacím systému můžete sledovat aktuální stav volných termínů.

Objednat se můžete také telefonicky nebo osobně během provozní doby recepce v sídle společnosti, na adrese Bulharská 61.

Provozní doba recepce společnosti Rehatrutnov s.r.o., Bulharská 61

Pondělí 8:00 – 11:00 * 12:30 – 15:00
Úterý 8:00 – 11:00 * 12:30 – 15:00
Středa 8:00 – 11:00 * 12:30 – 15:00
Čtvrtek 8:00 – 11:00 * 12:30 – 15:00
Pátek Zavřeno

Objednat se můžete také pomocí SMS. Na číslo 775 247 204 odešlete text: #reha a obsluha recepce Vám zavolá zpět k upřesnění termínu vyšetření.

Webové stránky pro bližší informace o poskytovaných službách:

www.rehatrutnov.cz

Aktuální informace o provozní době najdete vždy na našem webu a FB stránkách:

www.fb.me/rehatrutnov.cz

Co nabízíme v našich ordinacích

Lékaři Ordinace rehabilitace a lymfologie, Rehatrutnov s.r.o., zajišťují komplexní vyšetření pohybového aparátu s ohledem na funkční a strukturální poruchy pohybového systému a předpis vhodných léčebných, rehabilitačních a preventivních postupů s určením krátkodobého i dlouhodobého rehabilitačního plánu.

Pokud to stav pacienta vyžaduje, odešle jej lékař na další doplňující vyšetření (rentgen, ultrazvuk, CT, MR, laboratorní či jiná specializovaná vyšetření).

Péče je určena pro dospělé i dětské pacienty.

Vedoucí lékařkou rehabilitační ordinace Bulharská 61, je primářka MUDr. Silvie Šidáková, která se spolu s MUDr. Zuzanou Fibichovou věnuje pacientům v ordinaci na adrese Bulharská 61.

Trápí Vás bolesti pohybového ústrojí? Navštivte rehabilitačního lékaře, který provede vyšetření, zhodnotí celkový stav a na základě konkrétních výsledků doporučí další konkrétní postup, příp. i vhodná cvičení pro doma.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Prim. MUDr. Silvie Šidáková zde také zajišťuje lymfologickou poradnu s následnou komplexní terapií lymfedemu.

Vedoucí lékařkou v ordinaci rehabilitace na adrese Polská 367, je MUDr. Zuzana Fibichová.
Na vyšetření v našich ordinacích je třeba objednat. Pokud máte záznamy o výsledcích dosavadních vyšetření a zdravotní dokumentaci související s vašimi obtížemi, vezměte je prosím sebou na vyšetření.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Rehatrutnov s.r.o.

 

[bsa_pro_ad_space id=3]