[bsa_pro_ad_space id=7]

Zatím to tak možná ještě nevypadá, ale skutečnost je taková, že začíná nová éra trutnovské prosperity.

Jak je mnoha Trutnovákům známo, doposud bylo k zajištění základních životních potřeb nutné chodit do práce, což bylo značně namáhavé a v některých profesích dokonce i fyzicky náročné.

Ano, je tu několik zarostlých mnichů, kteří z principu své víry nevstupují do řádných zaměstnání a místo toho raději meditují na lavičkách s pet lahví jiskřivého moku.

Doposud to byla škoda hlavně pro růst prosperity města, když nezaměstnaní mniši na lavičkách a mnozí ve svých domácnostech odmítali nastupovat do mnoha nových pracovních míst, jež nám vznikla v průmyslové zóně. My jen procházíme mlčky a se závistivým třpytem v oku okolo nich. Víme totiž, že musíme platit složenky, nebo šetřit na dovolenou u moře, případně splácet leasing na auto, možná nějakou tu hypotéku a nedej bože to děláme všechno dohromady. No prostě se jen snažíme žít plnohodnotný život hodný dnešní doby..

Herna
Nekonečné NONSTOP VÝHRY

  S tím je ale nyní konec. Jak je doloženo na fotografii v tomto článku, o peníze dnes už nejde. Zatím se jedná možná o první vlaštovku v Trutnově. Dá se ale očekávat, že se za ní bezesporu přihrnou další a další.

O co ale vlastně jde? Jedná se o nový typ herny. Možná jste někdy hernu navštívili. Každý slušný Trutnovák si přeci v neděli před obědem zajde do své nejbližší herny, aby se trochu pobavil. Určitě jste při této bohulibé činnosti udělali zkušenost, že mnohem víc peněz jste do automatu vložili, než jste z něj následně dostali. Vyhrávali jste prostě jen spoře. Ty smutné oči dětí, které vás doma vítaly v poznání,  že nové lyže a iPhone zase nebudou. Ten smutný pohled manželky, jež se opět musela rozloučit s liposukcí a to, co zbylo na kreditce, nedá tentokrát ani na tu překrásnou manikuru od vietnamského umělce.

Pojďme však dále, vždyť nemluvíme jen o mužích, i ženy trpěly těmito nevýhrami, po nichž často dochází k osobním až osobnostním bankrotům, nemajícím jiná řešení než krabicová vína za 17,- Kč s DPH.

To všechno a mnohem více je již dnes jen temná vzpomínka. Jak dokládá fotografie, nyní zde v Trutnově máme (minimálně v jedné herně) to, co je snad ještě významnější, než změny, jež se udály po komunálních volbách.   Máme tu totiž automaty, jež dokáží produkovat “NONSTOP VÝHRY”! Ukrajina je jedna věc, islámský stát druhá. Význam něčeho takového s NONSTOP VÝHRY však srovnávat nelze.

Řekněte sami, neláká vás snad ta představa? Už žádná bolest, strach, zoufalství a beznaděj z prohry, bídy a samoty. Nyní se vám dostane nonstop nonstop výhry.

Funguje to tak, že na počátku je třeba mít alespoň nepatrnou hotovost. Tu vložíte do těchto automatů a pak už jen vybíráte ze spodního šuplíku výhru. Ta samozřejmě narůstá geometrickou řadou, takže bývalí gambleři budou mít možnost hrát nonstop a mít přitom nonstop výhry, o které se budou dělit s těmi, kteří právě nebudou u automatů.   Předpokládám, že na prvním zasedání městské rady se přijmou vyhlášky, s jejichž pomocí se zajistí distribuce těchto nonstop výher od gamblerů směrem ke všem trutnovským občanům.

Než však proběhnou tato opatření, musíte si pro nonstop výhry chodit sami. Není však třeba čekat na nedělní čas. Neděle totiž právě začala a nikdy už neskončí. Je tu „MRTĚ NOVÝCH A DOBRÝCH BEDEN a až se vzbudíte, hoďte se konečně do pohody, oblékněte se, nasnídejte se a pak si zajděte pro trochu té své nonstop výhry. Nebe na zemi je dovršeno. Hallejujah!

mrte_beden
Mrtě

 

[bsa_pro_ad_space id=3]

Leave a Reply